3000-на школа приєдналась до порталу E-Schools!
Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
‼️ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ‼️
!! АКЦІЯ !!
‼УВАГА ‼КОНКУРС‼
Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?
Всього 18 чоловік

Про набір учнів до 1 та 10 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2018/2019 навчальний рік.

Дата: 1 березня 2018 о 14:25, Оновлено 1 березня 2018 о 21:59
97 переглядів

Шановні батьки. Адміністрація школи повідомляє, що набір учнів до 1 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів триватиме до 28 серпня 2018 року. До першого класу будуть зараховані діти, яким на перше вересня 2018 року виповниться 6 років за умови проходження медичного огляду дитиною. Для зарахування до 1 класу необхідно здатти наступні документи: заяву від батьків, медичну довідкук встановленого зразка, копію свідоцтва про народження. Будь ласка, подбайте завчасно про навчання вашої дитини.

Також повідомляємо, що у 2018/2019 навчальному році на базі школи планується відкриття 10 класу інформаційно-технологічного профілю, зі збільшенною кількістю годин на вивчення інформатики (5 годин та 2 спецкурси), алгебри та геометрії (усього 5 годин) та креслення у 11 класі (2 години). Українська мова та історія України викладається на академічному рівні (2,5 та 1,5 години відповідно). Для зарахування до 10 класу необхідно надати такі документи: заяву від батьків, свідоцтво про народження, документ про базову загальну середню освіту, медичну довідку встановленого зразка.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.